Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przed każdym stosunkiem muszę sam ściągać napletek


Gość Piotr Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr Wawa

Witam, Mam 18 lat. Dzień przed osiemnastką odbyłem swój pierwszy stosunek. Mój problem polega na tym, że przed każdym stosunkiem (podczas wzwodu) muszę sam ściągać napletek. Nie boli mnie to jakoś bardzo. Czuję taki chwilowy dyskomfort. Na początku, podczas wejścia - odczuwam ból. Ale wydaje mi się, że to przez suchość pochwy mojej dziewczyny (bierze tabletki antykoncepcyjne - Yasminelle). Po paru chwilach już wszystko jest dobrze. Mogę normalnie uprawiać seks. Po orgazmie, sam naskórek nie nasuwa mi się na żołędzia. Muszę złapać kawałek skóry -> wyjąć z rowka (malutki ból) -> nasunąć ponownie na żołędzia. Ostatnimi czasy zauważyłem, że naskórek penisa zaczął być suchy. Niestety lekceważyłem to. Dalej uprawiałem seks. W pewnym momencie, naskórek zrobił się strasznie czerwony a na jego powierzchni powstało pare małych ran. Teraz się kuruje, bo jak ściągam naskórek to przychodzi straszny ból. Skóra jest strasznie sucha i każdy dotyk mnie boli. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Podczas stosunków najlepiej używać nawilżającego żelu intymnego dostępnego w każdej aptece. Dolegliwości związane z napletkiem proponuje rozćwiczyć w ciepłej wodzie z mydlinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×