Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Co jest nie tak z wędzidełkiem?


Gość Neex

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Mam 16 lat i od długiego czasu jestem załamany. Wiem ze muszę iść do urologa. Dawno temu jako dziecko miałem coś robione na stulejke nawet nie wiem co. Obecnie mam problem ze zbyt długim napletkiem i trochę krótkim wedzidelkiem. Na wedzidelku przebiega taka biała linia w dół gdy mocno naciagne wedzidelko i sie zastanawiam czy jest to blizna.Wedzidelko to bardzo erogenne miejsce Ale ja nic nie czuję. Nie masturbowalem się nigdy z odkrtytym napletkiem. Zastanwiam się co jest nie tak z moim wedzidelkiem czy to kwestia tego że taki się urodziłem albo coś tam było majstrowane czy to kwestia mojej psychiki. Nie wiem może jak sam się dotykam po wedzidelku to nie czuję nic bo po prostu nie jestem podniecoony Ale nawet w wzwodzie nic tam nie czuję. Podejrzewam też jakieś infekcje bo o higienie zacząłem dbać dopiero od jakiegoś roku wcześniej napletek cały czas przyslanial zoladz nie był odkrywany. Penis nie śmierdzi odkąd to myje ale i tak podejrzewam jakas infekcje. Jeśli jest jakaś to może to działać znieczulajaco na wedzidelko? Muszę iść do lekarzabo zaraz popadne w jakieś złamanie nerwowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×