Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak erekcji po pyralginie


Gość 18latekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż na początku chciałbym powiedzieć, że przez dłuższy czas się masturbowałem, co mogło powiększyć przyczynę przed, a także po zażywaniu tego leku (jednakże to na pewno nie było głównym skutkiem). Otóż ostatnio przez okres około tygodnia, max. 10 dni brałem dużo pyralginy z powodu bólu zęba. Na początku to była jedna tabletka, jednakże pod ostatnie 3 dni brałem i po 3 tabletki dziennie. I po braniu tej pyralginy nie mam kompletnie wzwodu mimo 18 lat... libido nadal jest, jednakże bardzo słabe. Dodam, że na penisie zaczęły mi się pojawiać popękane naczynia krwionośne (tzn. widać tam z kilka takich fioletowych, no, ciemniejszych żył, jakich wcześniej nie było). Po 7 dniach bez masturbacji i stosunku (gdzie zawsze po tylu dniach już mi *odwalało*), praktycznie nie czuję jakiegoś większego popędu, penis staje tylko po stymulacji ręką i to na krótko. Co mam robić? Mógłby Pan polecić jakieś domowe sposoby, jakieś dostępne bez recepty leki czy tam zioła na polepszenie właśnie tego krążenia, erekcji, a przede wszystkim odwrócenia skótkow brania tej pyralginy (bo wydaje mi sie, ze to przez nia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×