Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twardy penis w stanie spoczynku, kurczący się


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru miesiecy zmagam się z wyzej wymienionym problemem. Byłem u 5 urologów i każdy twierdzi że z członkiem jest wszystko w porządku lecz nalezy zoperować żylaki powróżka nasiennego 3 stopnia. Zgadzam się co do tego drugiego, niedługo mam wizyte na której ustale date i metode operacji lecz od czerwca mam problem z twardym członkiem gdy nie jest w stanie erekcji, tak jak by krew nie odplywala lub miala utrudniony przeplyw (lecz moge sie mylic co do tego). Zyly staja się grubsze i bardziej widoczne, całe prącie jest twarde, od początku aż do końca w głąb ciała, z wyjątkiem żołądzi. Już nie wiem co mam robić, mam to co raz częściej, gdy zaczyna się robić twardy to zaczyna mnie boleć i swędzieć w środku, a tętnice prącia które są po bokach są strasznie twarde. Pomóżcie mi bo juz nie wiem co mam robić, zaden urolog nie moze mi pomóc... Tutaj podaje link do innej strony na której starają się pomóc mi z tym problemem, jesli nie mozna podawać linkow to usuncie po prostu ostatnią linijke a temat zostawcie. Pozdrawiam http://www.sfd.pl/członek...u-t1121504.html Mam nadzieję że w koncu mi ktos pomoże, w internecie jest mnóstwo takich tematów tworzonych przez mezczyzn i zaden nie dostał konkretnej odpowiedzi na to co to za problem... Wystarczy ze wpiszecie w przegladarcie twardy czlonek w spoczynku a tematów będzie mnóstwo. Może ktoś miał już ten problem i się z nim uporał lub wie jak sie go pozbyć lub co to jest. Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konkretniyee

witam was mam podobne objawy do waszych. . bylem u kilku lekarzy ktorzy nie byli w stanie mi pomoc i zaczalem robic na wlasna reke badania krwi okazalo sie ze mam borelioze i do tego test ana1 wyszedl mi pozytywny aktualnie mam zamiar robic wiecej badan na hpv koinfekcje borliozy (czyli inne bakterie) i nawet tomografie miednicy i pracia . Poczatkowo myslalem ze problem powstal w wyniku urazu akutualnie bardziej sklonny jestme siadzic ze ta przypadlosc jest efektem infekcji badz innej choroby (tarczyca itp) Ludzie piszcie jakie czy macie jakies inne objawy np bole stawow i czy jest mozliwe ze zaraziliscie sie tego podczas seksu albo na basenie . Robcie konkretne badania krwi. Lekarze to strata pienidzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×