Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja ginekomastii


Gość JacekUK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pyatnie dotyczace operacji usuniecia ginekomasti. Mianowicie, w 2014 roku w kwietniu mialem przeprowadzona operacje usuniecia ginekomastii w Wielkiej Brytanii. Decyzja lekarza rodzinnego o skierowaniu na takowa operacje nie byla poprzedzona zadnymi badaniami, jedynie na podstawie ogledzin wizualnych piersi. Chirurg rowniez zakwalifikowal mnie od razu do operacji. Po dwoch latach od zabiegu, moja lewa piers wyglada znow tragicznie. Dwa miesiace temu, podczas pobytu w Polsce na urlopie zdecydowalem sie na badanie USG, na ktorym wyszlo, ze mam widoczny obszar tkanki gruczolowej wielk 57x44mm z widocznoscia pojedynczych torbieli do wielkosci 13mm. Dodam,ze te torbiele daja dolegliwosci bolowe. Prawa piers jest ok. Osoba wykonujaca badanie stwierdzila,ze prawdopodobnie zabieg zostal wykonany nieprawidlowo, jesli chodzi o lewa piers. I tutaj moje pytanie: Jak mam to rozumiec? Czy rzeczywiscie jest to mozliwe,ze popelniono jakis blad? Chcialbym uzyskac odpowiedz, przed ponowna wizyta u angielskiego lekarza. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ginekomastii mnie tez dotknoł ten problem, co prawda mam 25 lat ale zdecydowałem się na operację. szukałem specjalisty i końcu trafiłem do łódzkiej klinikę Dermed do dr Doroty Żukowskiej. ..Już jestm prawie rok po operacji- efekt rewelacyjny, wszystko poszło jak należy. warto sobie pomóc, a nie  wstydzić się tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×