Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Odkąd pamiętam mam problem z bólem mojej żołędzi i napletka przy jakim kolwiek dotyku. Zaczęło się jak miałem 11 lat i nie ściągałem napletka, bałem się o stulejke ale okazało się, że to nie to i lekarz pierwszego kontaktu pokazał że skórka schodzi i przypisał jakieś dwie maści. Początkowo miałem problem totalny, ból nie do przebicia ale wyćwiczyłem zdejmowanie skóry i maście ten ból zmniejszyły, ale nigdy nie usunęły. I tak od 9 lat nie moge dotknąć normalnie żołędzi penisa, masturbuje się zawsze nie sciągajac napletka i jest normalnie. Skóra też schodzi elegancko, i myłem ją przez te lata albo mydłami albo płynami intymnymi, co nic nie dawało. Skóra na napletku i żołedziu robi sie często czerwona i sina, więc myślałem że to problem dermatologiczny, dermatolog stwierdził że to za krótkie wędzidełko i odesłał mnie do chirurga, chirurg stwierdził że wędzidełko owszem jest za krótkie ale nie na tyle krótkie zeby zabieg był konieczny a ból jest okresem dojrzewania. Więc znowu przebolałem rok. Wtedy odwiedziłem urologa, który po rozmowie stwierdził że może to być grzybica albo zapalenie bakteryjne, zalecił kuracje Bactrobanem, podobno mocnym kremem, który jednak nie zmienił sytuacji ani troche. Na następnej wizycie sam urolog nie wiedział co to może być, zlecił mi jakomś maść ze sterydami i drugą maść która powoduje znieczulenie miejscowe, powiedział że moze to jakis specjalny przypadek nadwrażliwości i mam do niego przyjść z efektamy po tych maściach bo sam był ciekawy efektu.... ...którego nie było. Poszedłem więc wkońcu do prywatnego urologa w Warszawie który po minucie stwierdził że cały ból i nieszczęścia to efekt za krótkiego wędzidełka. Kompletnie jestem zdezorientowany, mam już 20 lat i kompletnie załamany, wędzidełko może i jest za krótkie ale czy moze powodować totalny ból żołędzia i skóry napletka od wewnatrz? Oprócz bólu przeszywajacego podczas dotyku są również inne objawy: - Czerwony, śliski i naciagniety jak folia żołądź w stanie erekcji, a w spoczynku strasznie pofałdowany i zmarszczony, właśnie jak taka folijka - czasem po wytrysku, ale raczej rzadko, jest opuchnięta cewka, bardzo rzadko ale również zdarza sie np jak było pare dni przerwy od masturbacji przy duzym wytrysku albo z kolei przy kolejnym z rzędu, czułem przez ok 30 min ból cewki, pulsujący od środka, przeszywajacy tak ze niemal czułęm go w brzuchu, oddawanie wtedy moczu dawało znikomą ulgę (ból też pojawiał się kiedyś też przy masturbacji w wannie jak był żel pod prysznic i piana w wodzie) - żadnego szczypania podczas oddawania moczu - totalnie suchy żołądź, żadnego poślizgu jak próbuje sie masturbować ze ściągniętym napletem to ręka zatrzymuje sie na nim, boli żołądź bardzo mocno i ciagnie za sobą wędzidełko (widziałem zdjecia krótkich wędzidełek i moje naprawde nie jest tak bardzo krótkie) - ogólnie przy cewce jest troche zaczerwienione cały czas i czasami czuje delikatne kłucie albo cewki albo wędzidełka O ile niektóre z tych objawów możę faktycznie oznaczac problem z wędzidełkiem, i sam zamierzam iść na zabieg przedłużania, to czy faktycznie ból (w moim mniemaniu typowo skórny) napletka i żołędzi, ta foliowość suchość i nadwrażliwość są spowodowane właśnie tym wędzidełkiem? czy może coś jeszcze jest? Dodam że dbam o higiene ale nie przesadnie, od 3 lat nie uzywam juz tak czesto mydeł i zelow intymnych tylko częściej intensywne pukanie czystą wodą po zaleceniach urologa. Obecnie smaruje żołędzia Olejkiem Kokosowym dwa razy dziennie. Jeżeli mój żołądź jest odpowiednio nawilżony (na przykład tym olejkiem) to normalnie nie czuje problemu z dotykaniem a nawet masturbacją z odkrytym żołędziem, bo poprostu jest lepszy poślizg i to wędzidełko tez jakos nie ściąga boleśnie w dół - ale moze to naturalne, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×