Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zespół ciasnoty przedziałów powięziowych goleni


Gość Zantar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z goleniami. Trenuję koszykówkę. W 90% ból zaczyna sie już przy krótki rozbieganiu po 5 minutach. Zaczyna boleć mięsień piszczelowy przedni od zewnętrznej strony, ból jest tak silny że *blokuje* mi stopę(nie jestem w stanie normalnie podnieś stopy/ palców do góry przez co muszę ją ciągnąć). Ból dotyczy obu nóg. Męczę się z tym od mniej więcej 4 lat, byłem w między czasie u specjalistów ale jedynie co mi powiedzieli to abym rozciągał mięśnie, rolował, schładzał/ogrzewał na zmianę, przepisywali mi też jakieś maści, leki przeciw zapalne/bólowe ale nawet po przerwie miesięcznej nawet czasem dwu ból wracał po 2/3 treningu. Były jeszcze jakieś zabiegi typu laser, prądy czy coś takiego ale nic to nie dawało. Ból jest strasznie ostry, żaden lekarz u kogo byłem nie mógł mi pomóc. Roluje się codzienie, rozciągam, biorę witaminy, obuwie wydaje mi się ze tez jest ok. Nie wiem co robić proszę o pomoc. Czytałem artykuł o zespole ciasnoty przedziałów powięziowych ale zaden lekarz tego mi nie stwierdził a objawy są wręcz identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×