Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Piekąco-rozdzierający ból po operacji przepukliny skośnej


Gość Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziś 6-ty dzień po operacji chirurgicznej przepukliny skośnej w Szpitalu /nazwy nie podajęgdyż jest to przyjazny dla pacjenta szpital/,8-go dnia czyli za dwa dni mam się zgłosić na zdjęcie szwu.Przy zmianie pozycji z wyprostowanej na zgiętą w pasie np.wejście na łóżko,krzesło,sedes i powrót do pozycji wyjściowej odczuwam tak silny piekąco-rozrywający ból w okolicach lewej pachwiny ,promieniujący aż na wewnętrzną stronę uda,że muszę krzyczeć-gdy nie mam możliwości podtrzymania ,pociągnięcia za rękę ,przez bliską mi osobę,domownika.Kichanie,kaszel,stękanie to klęska.Wczoraj chirurg tego Szpitala przyjął mnie na oddziale i dał zastrzyk znieczulający w centrum odczuwanej dolegliwości,a następnie zabieg depolaryzacji nerwu/ów?Czy to jest normalny efekt pooperacyjny,jak długo mogę tak cierpieć?Poza tym czuję się dobrze i spokojnie przemieszczam po mieszkaniu z wyjątkiem schodów,łóżka krzesła - bez bulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno powiedzieć czy jest to spodowane uszkodzeniem nerwu podczas operacji czy ma związek z techniką operacji, np. wstawieniem siatki. Najlepiej konsultować się z chirurgiem, który ten zabieg przeprowadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×