Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z penisiem, jądrami


Gość R9c7x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż od pewnego czasu mam parę problemów. M.in. pojawienie się prosaków, chciałbym je usunąć, czy ktoś orientuje ile kosztuje usunięcie całości, bo trochę ich jest bo jak patrzę na internecie ceny to wyskakuje po ok.500 zł+ tylko nie wiem, czy to za jednego czy za całe wyznaczone przez siebie miejsce z nimi. Po drugie czuje w mosznie obok obu jąder jakieś galaretowate *rzeczy*. I na dole i u góry jądra, czytałem, że mogą to być najądrza, ale nie jestem pewien i wole się upewnić. Po za tym wydaje mi się, że prawe jądra mam mniejsze o ok.1/5 od lewego. Tez nie wiem, czy to normalne. Ostatnią rzeczą jest sprawa z żołędziem. Nie mam problemu ze ściaganiem napletka itp. ale sam żolądz jest jakiś dziwny. Myje go codziennie po 1-2 razy dziennie ale zostaje na nim coś zawsze, cięzko to domyć, jakiś pomysł jak? I na dole jest jakby taki siny pasek (leci po krawędzi) - nie wiem, moze to tez brud ale za nic nie schodzi. Także po bokach mam go w kolorze jasnym (jakby szkło). Też jestem tym zaniepokojony. Mam nadzieje, ze ktos mi pozwoli rozwiazac moje problemy. Czekam i dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×