Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bół z Prawej strony Oraz Pieczenie odbytu podczas wypróżniania


Gość Patrick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem od roku czasu boli mnie *coś* z prawej strony pod żebrami, oczywiście lekarzy omija ... ale juz trwało to za długo byłem u lekarza a że mieszkam w małej wiosce musiałem się trochę natrudzić by dogadać sie z lekarzem... po opisaniu co mi dolega dał skierowanie do szpitala.. tam leżałem 3 dni na wewnętrznym robili mi wszystko włącznie z Gastroskopia. Okazało sie ze w szpitalu po badaniu krwi znaleźli mi żółtaczkę typu b. wyszedłem dostalem skierowanie do zakaźnego czekalem 6 miesięcy za wizytą w Bydgoszczy. po czym pojechałem i badanie krwi mam za kolejne 2 miesiące u nich... oczywiście mialem tez robione usg jamy brzusznej kora nic nie wykazała kompletnie nic wiec lekarz wstępnie odrzuci ta żółtaczkę z braku powiększenia wątroby. a szpital w ktorym lerzałem to jest możliwa pomyłka bo to dziwny szpital i kazdy narzeka jest to szpital w Wyrzysku .. powiększenia wątroby tez nie. a teraz od jakiegoś czasu znowu zaczyna bolec mnie pod zebrami z prawej strony raz boli raz nie boli no i od tygodnia gdy sie wypróżniam to czuje takie pieczenie ze nie da sie wytrzymać. w kale sa czasem tylko takie białe małe twarde drobinki. nie jem nic ostrego i nie od tego to zależy bo sprawdzałem . pic pije tylko wodę. nie mam juz pomysłu może ktoś miał cos podobnego? Pozdrawiam Ps Mam 22 lata i pracuje Fizycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×