Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zgrubienie pod skórą


Gość rohan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to od wielu lat . Zaczęło się od zadrapania , przesadziłem z drapaniem czegoś co przypominała zwykłego *syfka* pod skórą .Takiego którego można wycisnąć .Coś jak wągier . Zadrapałem się do krwi i zrobił się strup i lekkie opuchnięcie . Potem jednak pojawiła się jakaś biała masa pod skórą .Coś białego o konsystencji powiedzmy miąższu banana . Nie potrafię tego inaczej opisać . Po jakimś czasie to stwardniało i ma wielkość 0.5 cm twardej kulki . Próbowałem to wyciskać i wtedy wychodziła ta biała masa jak pasta z tubki . Jednak nie dało się tego wycisnąć do końca .Mam wrażenie jakby to było jakimiś korzeniami przymocowane od środka . Jeśli przez kilka dni tego nie dotykam tej białej masy pod skóra przybywa i staje się to bardzo denerwujące .Wtedy znowu to wyciskam i tak w kółko . Miałem nadzieję , że to samo zniknie ale trwa to już chyba z 10 lat . Od tego ciągłego wyciskania mam już dwie duże dziury w skórze , które się nie zasklepiają , nie zrastają . Ta kulka pod skórą jest bardzo mocno wyczuwalna i bardzo twarda .Pisze kulka chociaż tak naprawdę to coś ma bardzo nierównomierną budowę i nie jest kulką . Znajduję się to zgrubienie mniej więcej w połowie członka od spodu i nie przylega bezpośrednio do prącia . Jestem w stanie chwycić to przez skórę i odciągnąć od prącia . Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×