Przy załatwianiu leci krew z odbytu

użytkownik
karolina

Od jakiegoś czasu gdy sie załatwiałam to jak podcierałam ,,pupe,,był czerwony papier i mnie szczypało. również gdy kał wychodził to mnie bolało tak jak by mi kotoś nacinał odbyt, ale to po 2 tygodniach ustąpiło. dziś przy załatwianu poleciała krew i to dość dużo, wyglądało jak bym miała okres, troche sie zmartwiłam, bo nie wiem co to jest. czy mam iść odrazu do lekarza czy może przeczekać i zobaczyć czy sie bedzie powtarzać?

Reklama
użytkownik
stapler

Na pewno należny z tym problemem od razu iść do lekarza. Najczęściej przyczyną takich problemów są żylaki odbytu lub szczelina odbytu.

użytkownik
magda

Ja tez mam taki problem 2 tyg temu urodzilam dziecko nie moglam sie zalatwic przez tydz czsu teraz tez mam z tym problem ale jak juz dochodzi do wypróznienia to z wielkim bolem i odrobina krwi v:( nie wiem co robic pomocy

użytkownik
magda

Od miesiąca moja córeczka lat 8 ma plamienia z odbytu po załatwieniu.Była badana czy nie ma hemoroidów ,miała robione usg jamy brzusznej ale dalej nie wiadomo co może być przyczyną.Lekarz uważa że to może być podrażniona jakaś ścianka i dlatego pojawia się krew,i nie jest to na pewno nic poważnego.Co dalej z tym robic gdzie się udać.

użytkownik
Bożena

Ja brałam tabletki na odchudzanie i wstrzymał mi się stolec nie wypróżniałam sie przez około tydzień, zastosowałam czopek glicerynowy i podczas załatwiania ból był niesamowity i na papierze była ciemna krew i jakieś skrzepy, ból nie ustępuje swędzi i piecze przez cały dzień
Proszę o pomoc

użytkownik
KAsia

Dziśpodczas załatwiania sie papier był cały czerwony czy to powazne?mozliwe to że topo saszetce Goodbye Appetite????

użytkownik
kamil

Mam 27 lat gdy siadam na ubikacji leci mi krew raz w tygodniu raz na miesiąc co drugi dzień co to morze oznaczac

użytkownik
Łukasz

To oznacza że trzeba iść do lekarza rodzinnego a ten skieruje do odpowiedniego lekarza. Lepiej nie lekceważyć objawów.

Twoja odpowiedź