Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jądra


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat otóż dwa tygodnie temu zauważyłem zgrubienie nad penisem po prawej stronie które nie bolało nie odczuwałem dyskonfortu ale przy dotyku było czuć tak jakby taki mały guzek po 2 tygodniach z dnia na dzień zgrubienie znikło gdy sprawdzałem je około godziny 7:30 gdy poszedłem do szkoły ok. godziny 10 zacząłem odczuwać nudności ale nie zwracałem na to uwagi myślałem ze to przez to ze coś było w mojej kanapce po powrocie ze szkoły wieczorem zacząłem odczuwać ból prawego jądra z moich obserwacji wynika ze n górze jądra jest guzek który boli tylko przy dotyku po za tym odczuwam ból jądra cały czas nie jest on duży ale mam wrażenie że od tego boli mnie także brzuch i prawe udo mam zamiar udać się do lekarza dodam że ostatnie badanie jąder miałem gdzieś w okresie podstawówki wyszło pozytywnie.Proszę o odpowiedź co może mi dolegać bo trochę się niepokoje a nie chce czekać aż ból sam ustanie bo pewnie nie ma na to szans.Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że mogą być to żylaki powrózka nasiennego prawego. Oczytałem się na ten temat dość obszernie, ponieważ sam mam małe po lewej stronie. Po prawej stronie zwykle bywają żylaki przez znacznie większe problemy niż po stronie lewej. Dlatego jak najszybciej wypadałoby pójść do urologa i pewnie zrobić dokładne usg jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Przed udaniem się do lekarza zakupiłem krem znieczulający swiss medical z lidokainą na stronie naporost.pl był to bardzo dobry wybór, bo po pierwsze mało zaoszczędziłem, a krem okazał się bardzo skuteczny. Nie rozstawałem się z nim przez długi czas, przydaje mi się też w innych sytuacjach bólu. Na szczęście krem pomógł i ból ustał. Polecam ten krem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×