Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek/kulka nad lewym jądrem


Gość Karorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karorrr

Ostatnio przy okazji czytania na temat samo badania odnośnie jąder postanowiłem sam sprawdzić temat u siebie bo podobno w moim wieku, 23 lata, powinno się to robić raz na miesiąc ? i usg raz do roku ? No i zonk, przypomniałem sobie o tym co już dawno temu miałem, otóż właśnie jak w temacie, mam dziwną kulkę nad lewym jądrem, mogę ją przesunąć w dowolne miejsce, tzn. obok/pod jądro, jest praktycznie idealnie okrągła, twardość jak jądro, przy próbie złapanie ucieka, ale jest to duże, nieco mniej niż połowa wielkości jądra. Miałem to już kiedyś, odkąd pamiętam czyli odkąd chłopak zaczyna interesować się tymi sprawami. Czy jest to większe niż kiedyś ? nie mam pojęcia, ale chyba tak... nie boli mnie to ani nic, nie miałem nigdy żadnych problemów w tej materii, ani żadnych innych pobocznych dolegliwości. Co to może być ? Trochę blady strach padł, nie powiem, iść do urologa/na usg ? Nie wiem czy to ma znaczenie ale żadnych chorób z tym związanych u mnie w rodzinie nie było, przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo. Do tej pory tak nie miałem ale czuje jakby jądra były ciężkie, jakieś takie delikatne choćby zaciskanie, minimalne sporadyczne pobolewanie... może to panika albo głowa płata figle, wiadomo, człowiek od razu myśli najgorsze, ale bardzo proszę o jakąś poradę, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×