Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bół kręgosłupa lędzwiowy odcinek


Gość Tośka75

Rekomendowane odpowiedzi

moje wyniki rezonansu ...ból mocny ,,,czy mam sie martwić ??? W badaniu widoczna jest uogólniona rekonwersja szpiku zółtego do szpiku czerwonego w obrebie wszystkich objetych badaniem trzonów od poziomu Th11 do poziomu L5 wraz z objeciem kosci krzyzowej. Rekonwersja szpiku widoczna jest równiez w obrebie objetych badaniem kosci miednicy oraz widocznych czesciowo głów kosci udowych. wynik badania rezonansu ...Krazek na poziomie L5-S1 ma obnizona wysokosc i cechy dehydratacji. Na tym poziomie widoczna jest niewielka szerokopodstawna dokanałowa przepuklina krazka co powoduje ucisk worka oponowego bez ewidentnych cech ucisku korzeni. W otworach m/kregowych na tym poziomie widoczne sa osteofity, które powoduja zwezenie swiatła, nie mozna wykluczyc niewielkiego ucisku obu korzeni L5 w otworach. W przylegajacych do krazka trzonach widoczne sa zmiany degeneracyjne szpiku typu Modik 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na ból kręgosłupa pomaga krem znieczulający swiss medical. Wystarczy nim posmarować miejsce bólu i jest po problemie. Koleżanka poleciła mi kupić go na stronie naporost.pl bo jest dużo taniej i oszczędzamy, bo w aptece jest dużo drożej. Polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×