Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kompleks małego penisa


Gość Prawiczek 24l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prawiczek 24l

Witam mam 24l i jeszczę nigdy nie współżyłem z kobietom choć były ku temu okazję powodem jest kompleks małego penisa i myśl o tym jak ona zareaguje na widok mojego członka i że nie będę wstanie jej zaspokoić wymiary to jakieś 12-13cm długość i około 12cm obwodu zastanawiam się nad operacją powiększającym lecz nie wiem gdzie się zgłość i jakie koszty się z tym wiążą i oczywićśe jakich efektów mogę się spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zacząć ćwiczenie fizyczne mięśni penisa, silne pociąganie członka na wszystkie strony. Po dłuższy czasie ćwiczeń efekt jest gwarantowany - przyrost masy mięśni penisa, wzrost długości i obwodu, oraz znaczne poprawienie wzwodu. Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KasiaiPiotrek

Od kilku lat zastanawialem sie czy powiekszyc swojego,mialem watpliwosci ale jak zapoznalem sie z extralarge.pl/ to bylem pewien ze chce to zrobic i zrobilem i normalnie to byla najlepsza decyzja w zyciu:D moja ukochana Kasia jest tego samego zdania,pozdrawiamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek odkrylem tabletki extra large i zamowilem od razu. Efekt- miazga. Fiut jest tak twardy i duzy ze normalnie moge nim przedzierac sie przez arbuzy. A tak na serio jestem szczesliwy ze mozna juz w naszym kraju dokonac takich rzeczy. Miod na serce, dla wszystkich ciekawych i chcacych dokonac tego samego: http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jestempopowiekszeniu

Gdybym wcześniej wiedział, że istnieje coś takiego jak EXTRA LARGE to nie zmarnowałbym tyle czasu i energii na szukanie idealnego sposobu na większego chujka. A naszukałem się i namęczyłem totalnie. Ale było minęło. http://extralarge.pl/ A więc powiem tak: bierzcie w ciemno i zamawiajcie. To dla mnie hit i po prostu rewelacja. Nie jest to tylko moje prywatne zdanie, ale również dziewczyn, z którymi miałem tę przyjemność odbyć stosunki seksualne. Jesteśmy zdania, że EXTRA LARGE został stworzony dla obu płci, bo daje każdej ze stron zupełnie inne przyjemności i doznania ale praktycznie przyjemność i satysfakcję porównywalną. Wątpię, że znajdzie się produkt który w taki sposób spełni wszystkie oczekiwania, odnoście wzrostu chujka jak i przyłoży się też by zadowolić kobiety. Nic dodać nic ująć. EXTRA LARGE zasługuję na piątkę z plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adamworonek

Kupilem cale opakowanie http://extralarge.pl/ EXTRA LARGE i musze przyznac ze sprawdzil sie w 100%. Moj przyjaciel maly juz nie jest taki maly i zawsze przy masturbacji jak i samym seksie ma sporo do robotyusmiech.gif . Na szczescie sprawdza sie w kazdej sytuacji . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dobrywojtek

Kazdy ma jakies kompleksy ale trzeba z nimi walczyc i dzialac.... jesli chodzi o malego peniska to radze zapoznac sie ze srodkiem extra large ktory ma niezwykle mozliwosci...sprawdzilem i WIEM CO MOWIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konskizwis

Rzeczywiście Extra large sprawdza się jako prawdziwa metoda na otrzymanie dużego rozmiaru członka. Jestem zdania, że wkrótce wszyscy będziemy mieli duże ptaszki bo ponoć już nastolatkowie mają większe rozmiary niż wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra large przywrocil moja wiare ze to moze sie udac, mowa o powiekszeniu sobie czlonka. Jednak kto nie rzyykuje ten nie ma wiekszego pena :D ....a tak na serio ....kiedys to bylo nie do pomyslenia ze to bedzie mozliwe, dzisiaj jest na porzadku dziennym. Oby wiecej tego typu nowosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na lepszy seks o dziwo pomógł produkt na powiększenie długości członka. Chodzi mi o PENIXEN3D. Mogę dać radę teraz przez całą noc i nie mam dość. Nie męczy mnie stosunek tak bardzo. Wszystko więc w jednym, nie dość że większy ptaszek to jeszcze wartościowy i długi seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ulkajulka

Moj chlopak stosowal Extra large - fajny srodek ktory ladnie mu powiekszyl caly sprzecik(http://extralarge.pl/) i musze przyznac ze wyglada to bardzo ladnie. Mnie sie bardzo podoba.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zwariowanywariatek

Powiększanie penisa to chyba mój ulubiony temat od jakiegoś czasu. :D Przeczytałem chyba wszystko na ten temat i wiem co do czego. :D Jakież to szczęście, że jestem posiadaczem 21 cm penisa, który może zadowolić każdą kobietę. Jednak szczęściu należało trochę pomóc. Tą pomocą okazał się być PENIXEN3D. Nie spodziewałem się takiego rezultatu i że będę miał między nogami to co mam w dniu dzisiejszym. :D Warto dać szansę takim produktom jak penixen3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szkutnik

Extra large jest nowy ale już podbił moje serce i nie tylko :D. Extra large przerósł wszelkie moje oczekiwania. Rewelacja. Nie spodziewałem się ze można w tak krótkim czasie dokonać takiego rezultatu. Wow. *) Gdybym nie doswiadczyl tego na swoim przyrodzeniu nigdy przenigdy bym w to nie uwierzyl. W zyciu. Jestem zdumiony ze taki produkt dotarl do naszego zaściankowego kraju i mysle ze zrobi furore a klientów i chętnych na niego będzie ogromnie dużo. I swietnie. Wszystko jest dla ludzi. Extra large spisal się na piatke z plusem i wiem ze mogę i wam smialo go polecić. Cena jest zaskakujaca dobra jak na to co potrafi zdzialac. A jego zalet i korzyści wystarczy przeczytać na stronie: http://extralarge.pl/. I od razu uśmiech się pojawia na twarzy a między nogami dokonują się po prostu cuda. *-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×