Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nowotwór złośliwy jelita grubego-esicy


Gość beezy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 25 grudnia ubiegłego roku u mojego ojca wykryto zlośliwy nowotwór jelita grubego. Od tego czasu jezdzimy po lekarzach i w końcu wylądowaliśmy w centrum onkologii we Wrocławiu. Ojciec ma miec robiona chemioterapie, jednak cały czas sąjakies problemy. Za pierwszym razem miał anemie i musiał miec przetłoczoną krew i dostał skierownie do szpitala rejonowego. Leżał tam tydzien i jego stan nieznacznie, ale jednak się polepszyl i mielismy się stawić w centrum po raz kolejny. Przy kolejnej wizycie po raz kolejny odmówiono mu chemii ponieważ lekarz stwierdził ze ojciec jest za slaby i dostał skierowanie do poradni opieki paliatywnej w Kępnie (woj. Wlkp) jednak w tej poradni panie stwierdziły, że ,,mają tyle roboty, że nie dają już rady i nie wiedzą kiedy znajdą czas żeby przyjechać i zacząć dawać mu kroplówki wzmacniające* Stan ojca cały czas się pogarsza, nie może juz praktycznie jeść, bo nie ma w ogóle apetytu i jest coraz słabszy i nie ma już nawet sił zeby chodzic... Błedne koło. Nie wiem już co robic. Czy mógłby mi ktos doradzic jak mu pomóc? Jakaś dieta, może prywatne wizyty paliatywne, moze marihuana na pobudzenie apetytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×