Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gruba żyła na penisie


Gość zaniepokojony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojony

Mam 22 lata. Kilka tygodniu temu z powodu obniżonego lewego jądra i wyczuwalnych żyłek w worku mosznowym udałem się do urologa. Stwierdził on żylaki powrózka nasiennego, ale powiedział, że zabieg przeprowadza się w przypadku dużego bólu bądź nieudanego starania o dziecko. Przepisał mi Aescin, tylko nie pamiętałem czy żel, czy tabletki, kupiłem tabletki, nie wiem czy to był dobry wybór? Ale nie o to jest pytanie. Objawy nie ustąpiły, jądro wciąż jest niżej (lekarz mówił, że to właśnie przez żylaki), a właśnie te żylaki stały się jakby trochę bardziej wyczuwalne. Ponadto, kilka dni temu pojawiła się na prąciu, u góry po lewej strony, gruba, ciemna żyła, z pewnym zgrubieniem na końcu (w miejscu, gdzie zaczyna się żołądź). Jest ona widoczna i odstająca, chociaż nie boli (czasem *czuję* delikatnie, że tam jest). Od czasu do czasu czuję też pewien dyskomfort, trudno nazwać to bólem, tak jakby promieniowanie do pachwiny i podbrzusza po lewej stronie, czuję te miejsca. Aktualnie jestem przeziębiony, czy to może mieć jakiś związek z tą powiększoną żyłą? Pytam, bo nie wiem, czy powinienem iść do lekarza, czy niepotrzebnie się nakręcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×