Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Całkowite wyleczenie wątroby.


Gość Prosiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prosiaczek

Czy udało się komuś całkowicie wyleczyć przewlekłe zapalenie wątroby? Problemy mam po braniu prohotmonów (coś podobnego do sterydów anabolicznych) Meczę sie z moja watroba już prawie 2 lata. Ostatnio miałem wyniki: ALAT 420 ASPAT 210 GGTP 360 BILIRUBINA 1.2 Na USG wątroba miejscami o nieco wyższej echogeniczności. Przez 2 lata jedzenia esentiali i innych podobnych za bardzo nic sie nie zmieniało. Ostatnio byłem u lekarza i przepisał mi kilka leków (m. in. Ursofalk, hepa merz, cholestil) i po 2 tygodniach wyniki spadły do: ALAT 65 ASPAT 27 GGTP 160 BILIRUBINA 1.1 Czy wątroba tak szybko sie regeneruje czy to tylko działanie leków (działają objawowo?) i powyższe wyniki wcale nie oznaczaja, ze jest lepiej z watroba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość watrobka

regeneruje sie jak dzdzownica prawie:) jak bedziesz o nia dbal szybko sie odwdzieczy. ostropest plamisty ma mega regenerujace dzialanie i jest nawet smaczny. kup sobie caly zmiel i dosypuj do jogurtow, serkow koktajli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prosiaczek.

Z.kilogram zjadłem i zbyt dużych efektów nie było *-) do tego zioła karczocha itd. Odpuściłem sobie, bo przy idealnej diecie i stosowaniu ww ziół Alat i tak wzrósł w półtorej miesiąca z 160 na 290. Teraz pije sporadycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość watrobka

no ja tu widze ze wyniki sie poprawily 10krotnie (Alt asT) niemalze wiec jak brak efektow? stawiam ze to leczenie dlugofalowo przynioslo rezultat a nie raptownie po 2 tyg. tak czy siak na dobrej drodze jestes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prosiaczek.

Bardziej mi chodzi czy leki poprawiają stan wątroby czy tylko jakoś te wyniki są mniejsze. Podobnie jak z gorączka i lekami na jej obniżenie. To że gorączka mniejsza to nie znaczy, że człowiek zdrowszy. I to mnie zastanawia czy jak odstawie leki to będzie już dobrze, czy bez leków wszystko wróci do tego co Bylo. Generalnie to ta wątroba po dwóch latach doprowadza mnie już do różnych stanów Psychicznych i dlatego tak dramatyzuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prosiaczek.

Od listopada nie pije. W momencie jak przestałem popijać to miałem koło 170 alat. Im dłużej nie piłem tak rosło do 420.. Już zacząłem myśleć, że picie pomaga, albo, że mnie była żona w jakiś sposób podrtuwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość watrobka

syndrom odstawienny miales*-) organizm wtedy wariuje i parametry ida w gore jak szalone, a co do zony to potrafia dobijac hehe sama dobijam meza*-) a na powaznie bedzie ok, dobrze ze w pore sie opamietales bo do marskosci to niedaleko bylo, a z tego jak wiesz sie nie wychodzi (chyba ze nogami do przodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×