Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z boku i z tyłu pleców na dole


Gość tomasz2512

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomasz2512

Od około 2 tygodni boli mnie na dole z prawej strony pleców , ból jest momentami bardzo siny, na pierwszy rzut oka myślałem że to korzonki bo już kiedyś miałem z nimi do czynienia, lecz nie mogę siedzieć , leżeć na prawym boku, ból jest w miejscu jakby łączenia się biodra z tułowiem bynajmniej tak się odczuwa, momentami ból czuć na podbrzuszu z prawej strony a momentami z tyłu jakby nerka, jak dotykam albo masuję tą stronę to bólu żadnego nie odczuwam, najgorzej jest wstać , podnieść prawą nogę lub stanąć na niej , nie mogę się pochylić do przodu np. przy myciu twarzy bo odczucie jest jakby ktoś w nerkę mi z tyłu mocno przywalił, biorę ketanol 100 i z rana osłonową na czczo , mam też nie przyjemny zapach z ust ,lecz ponoć po tych osłonowych tak jest, po wzięciu ketanolu ból trochę ustępuje ale nie do końca, jak mam ruch to mniej mnie boli, jak wstaję rano do pracy to ból olbrzymi , nie mogę się pochylić na prawą stronę , co to może być ,proszę o pomoc, proszę o odpowiedź na meila 2512tomek@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane dolegliwości mogą wskazywać na schorzenia związane ze stawami. Źródłem bólu mogą być stawy krzyżowo-biodrowe, które uległy przeciążeniom lub stanom zapalnym. Jeżeli ból utrudnia codzienne funkcjonowanie, ruchomość stawów jest ograniczona - należy podjąć działania zmierzające z jednej strony do uśmierzenia bólu, a z drugiej do umożliwienia rehabilitacji. W takich sytuacjach stosowane są iniekcje dostawowe - wykonanie zastrzyku z kortykosteroidami pozwala na zmniejszenie odczuwanego bólu i skupienie się na poprawie funkcji stawu. Nieco więcej na ten temat można przeczytać tutaj: http://www.rugpoli.pl/metody-leczenia/inwazyjne-metody-leczenia-bolu/iniekcje-do-stawow-krzyzowo-biodrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam zakupić krem znieczulający swiss medcial. Można go bardzo tanio dostać na stronie naporost.pl ja tam kupiłam i polecam, bo szybko przychodzi i jest faktycznie taniej niż w aptece. A kremem wystarczy posmarować bolące miejsce i jest po bólu. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×