Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po operacji


Gość takmam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań dotyczących stanu po operacji. W jednym najądrzu zrobiła mi się ostatnio torbiel wielokomórkowa. Urolog powiedział, że można z tym żyć, ale jak chcę to mogę sobie wyciąć. Że to banalny zabieg. Drugi potwierdził i zabieg wykonał. Już po okazało się, że nie takie to banalne, bo ta torbiel była gdzieś pod spodem i trzeba było najądrze naciąć i przyszyć. Zdziwiłem się, ale ok. Na najądrzu po operacji wyczuwałem różne stwardnienia, generalnie takie wielkości pół orzecha włoskiego. Wszystko było ok. Brałem jakiś czas środki przeciwzapalne. Po jakimś miesiącu wyczułem, że mam jedno jądro znacznie powiększone. Poszedłem do chirurga. Powiedział, że to stan zapalny, po badaniu ręką. Dał antybiotyk i przeciwzapalne środki. Po 10 dniach brania antybiotyku. Jądro się zmniejszyło i ból ustał. Jednak już po tygodniu znów zacząłem czuć, że mnie coś lekko pobolewa w nasieniowodzie (jądro właściwie nie boli, sprawdzałem dotykając obu i wrażliwość jest podobna). Jednak ból nasieniowodu powtarza się. Co więcej zacząłem mieć kłopoty z potencją. Zacznę tę sprawę od początku. Po operacji od razu miałem wzwody (czasem rano, jak to u faceta...). Potem po jakimś tygodniu wszystko powróciło do normy i to nawet bardzo dobrej normy. Wzwody (samoistne) zdarzały mi się znacznie mocniejsze niż w ostatnich latach. Potem wraz z pojawieniem się stanu zapalnego wszystko osłabło. Po wyleczeniu niby jest ok, ale nie do końca. Zdarzyło mi się dwa razy, że zaczynam stosunek, ale po paru minutach penis mi mięknie. Odczuwam zmęczenie i brak bodźców w czasie stosunku. Moje pytania są następujące: 1. Czy wszystko z operacją i stanem pooperacyjnym jest ok, czy jednak ten *prosty* zabieg i zdrowienie nie przebiegają standardowo. 2. Czy kłopoty z potencją to zwykła sprawa pooperacyjna czy może jednak bóle nasieniowodu świadczą, że nadam coś się tam złego dzieje. Czy słabsze czucie w członku może być wynikiem operacji? Znieczulenia? Czy to raczej wynik ogólnie słabszej potencji. 3. Jak już wyślecie mnie do lekarza... *) Jakie badani powinien mi zrobić. Chirurg moim zdaniem trochę zlekceważył mój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×