Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przyduszanie w dolnej parti szyii


Gość jola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie od około 1,5 roku chodze po lekarzach zeby się dowiedzieć co mi dolega zaczeło się od duszności objawy ucisk w dolnej części szyib w tym tak zwanym dołku umiejscowionym na samym koncu szyi odczuwam zamęczenie uczucie wydzieliny którą ciągle prubuje wyksztusić lub odchrząkńąc ale bez większych rezultatów przynusi ulgę tylko na kilka chwil podczas przełykania mam uczucie przeszkody która przemieszczała by sie wraz z przełykaniem przełykam z trudem nawet slinę odwiedziłam do tej pory otolaryngologa 3 razy kazdy z innego miejsca na kozłówce krakow u bonifratów krakow i ordynatora z żeromskiego p . Wosia JEDYNIE STWIERDZENIE wszystko OK pan woś za wizyte 120 zł zajrzał mi do gardła taka metalową rurką i pokazał mi moje struny głosowe oczywiście wzorowe layngolog bonifratów zajrzał lusterkiem i nic nie stwierdził poszłam więc na gastroskopie wyszła OK to zrobiłam TSH oraz usg szyi i tarczycy 2 razy i juz troche mnie to kosztowało a rezultatów zero poszłam do pulmonologa w wieliczce ale stwierdziła ze jestem zdrowa spirometria nie była najgorsza więc do domu mnie wysłali teraz czekam na kolejna wizytę u pulmonologa na 17 maja 2016 r oraz zasponsoruje sobie RTG przełyku z kontrastem nie wiem gdzie szukac pomocy nawet za kase nikt nie chce pomuż bo kazdy mówi ze jestem zdrowa u psychiatry tez byłam wykuiłam sesie na kozetce a jakże dali mi proszki nasenne i podziekowali za wizyte bo pani jest zdrowa ha ha ha tylko dlaczego tak sie nie czuje co jeszce moge zrobic POOOOOOOOOOOOOOMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×