Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opasujące silne bóle brzucha w nocy.


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest ból brzucha który pojawia się po nocy. Jest to silny ból opasujący na wysokości pępka, mam wrażenie przecięcia w pół. Ból mija dopiero po wstaniu z łóżka, dość szybko po *rozchodzeniu*. Tą dolegliwość mam od dziecka wtedy jeszcze sporadycznie a od kilku lat prawie każdej nocy. Miałam robione usg jamy brzusznej kilka lat temu - narządy wewn. w normie. Podejrzewam że przyczyną może być kręgosłup - bo ból pojawia się w nocy, czyli po długotrwałym leżeniu i mija krótko po wstaniu. Żadne inne objawy temu nie towarzyszą. Na ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym tez narzekam od kilku lat (prawa strona) - ostatnimi czasy coraz częściej i mocniej. RTG nic nie wykazało. Co może być przyczyną moich dolegliwości? Czy rezonans magnetyczny mógłby pomóc w diagnozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.echirurgia.pl/temat34182.htm Chodź na nasz wątek, mnie boli tak samo ale ja to chyba sobie uroiłam bo jestem starą bezdzietną raszplą i sobie wymyślam choroby zadręczam nimi otoczenie i zasyfiam sieć. Jestem w każdym wątku i choruję na wszystko co możliwe:) Tak mam. Taki ze mnie internetowy troll. Nic tylko się upindolić z rozpaczy. Chodzę po tych lekarzach codziennie i codziennie robię badania ale Ci lekarze to jakieś głupki i wmawiają mi schizofrenię paranoidalną a badania kłamią jak PO w sprawie katastrofy. No to chlup golnę sobie winiucha *D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie trzustka - jak juz wspominałam miałam usg jamy brzusznej i wszystkie narządy w tym trzustka ok. Poza tym żadne inne dolegliwości wskazujące na trzustkę temu bólowi nie towarzyszą. Pojawia się on tylko w nocy po kilku godzinach snu i mija dość szybko po wstaniu z łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aaaannna

Megan...ta osoba tj. Meggi to troll internetowy podszywa się pod prawdziwą Meggi i ją ośmiesza, ta osoba musi mieć coś z głową żeby podszywać się pod innych i wypisywać obraźliwe posty w ich imieniu, jak trzeba być okropnie porąbanym żeby robić takie rzeczy...na to na pewno już nie ma lekarstwa...tylko psychiatryk...pseudo meggi polecam wizytę u psychiatry i natychmiastowe leczenie.....okropny biedny i chory człowieku...brrrrrr...!!**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam obraźliwe posty? Sparodiowałam największą sieciową hipochondryczkę przeciwko której sprzysięgło się niemal wszystko nawet teściowa rzucająca na nią urok wtf? Poza tym rozbawiłam Megan i przyczyniłam się do poprawy Jej nastroju wszak śmiech to zdrowie. Niestety nie można tego powiedzieć o meggi która pozjadała wszystkie rozumy i uzurpuje sobie prawo do oceniania stanu zdrowia innych w tym ciężarnej kobiety którą nota bene przegoniła z wątku każąc się Jej przewietrzyć (??) bo ją boli bardziej mocniej głębiej a inni wymyślają i co Oni tam wiedzą etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Meggi prawdziwa.

Drogi Trollu, nigdy Agi nie zachęcałam do przewietrzenia się z forum. Chodziło o spacery, które jak zapewne każdy wie, działają wyciszająco i na pewno każdemu dobrze robią. A że Aguś jest w ciąży i to tak ogromnie wyczekiwanej, to tym bardziej zrobią dobrze i mamie i dzidziusiowi. Nie jestem lekarzem i nie stawiam nikomu diagnoz.. Bo to niemożliwe. Dzielę się tym co czytam, co usłyszałam od lekarzy i tym z czym sama się zmagam. Nie wiem dlaczego tracisz czas na czytanie i pisanie głupot, które Ciebie irytują. Życie jest jedno i raczej drugiego nie będzie. Nie ma co go tracić na takie nakręcanie się. Skoro też tak mi dogryzasz z bezdzietnością i menopauzą, to wnioskuję, że jesteś ojcem/matką dla conajmniej trójki i choćby dla dobra tych dzieci zajmij się domem, pracą czy po prostu opieką na nimi a nie wypisywaniem ( jako ja ) nie zbyt sensownych i kompletnie nie merytorycznych bredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TEZ MNIE MEG WKURFIA

Pardon, a co usłyszałaś od lekarzy? Jesteś zdrowa jak rydz, masz menopauzę i tyle. W Egipcie na last minute byłaś x razy a nie zrobiłaś elastazy? Błagam Cię! Elastaza w poznaniu z wysyłką z jakiegokolwiek laboratorium to kwestia +- 90-110 pln. Śmieszna jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×