Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gatsritis antralis et bulbitis


Gość anett

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu miałam wykonywaną gastroskopie. Nie dowiedziałam się zbyt wiele od lekarza wiec proszę o pomoc. Rozpoznaniem był nieprzyjemny zapach z ust z którym borykam się już od dobrych 10 lat. Przełyk: wypust bez zmian, endeskopowe cechy małej przepukliny rozworu przełykowego. Żołądek: Błona śluzowa sklepienia, trzonu bez zmian, antrum zaczerwienione z punkcikowatymi nadżerkami, odźwiernik kształtny, ziejący. Dwunastnica: opuszka zaczerwieniona, rozpulchniona jak w zapaleniu, część zastępująca bez zmian. Rozpoznanie: Gatsritis antralis et bulbitis. Leki które mi przepisano to Contix, Metronidazol, Ospamox, Lacidofil. Niedługo po kuracji antybiotykowej nieprzyjemny zapach powrócił. Zostały mi przepisane nieodpowiednie leki czy bakteria przez tyle lat stała się na tyle silna że potrzebna jest dłuższa kuracja ? Czy istnieje inny sposób na sprawdzenie istnienia tej bakterii oprócz gastroskopii ? Czy jest możliwość że badanie z kału ją wykryje i czy istnieje szansa na to że po kolejnej kuracji antybiotykowej zostanie ona zniwelowana czy pozostaje zabieg ? Jaką dietę stosować ? Bardzo proszę o odpowiedź. Tyle lat borykam się z tym problemem i już nie mam sił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×