Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie odbytu


Gość Brunon

Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem to pieczenie odbytu. Cierpie na to kilka lat, objawy nawracaja co ok. 2-3 tygodnie i trwaja kilka dni do tygodnia, a nawet i dluzej. Odczuwam silne pieczenie miedzy posladkami (na calej dlugosci), skora jest zaczerwieniona, bol jest piekaco-klujacy. Cztery lata temu mialem zabieg Barrona na hemoroidy (na zewnatrz odbytu zostaly naddatki) i w zasadzie od tego czasu nie mam spokoju. Bylem juz u kilku lekarzy (proktolog, gastrolog, chirurg), ktorzy wykonywali badanie per rectum (takze kolonoskopie ale tylko do zgiecia sledzionowego) zapewniajac mnie o braku powaznych dolegliwosci. Ogolna diagnoza jest uczulenie pokarmowe/chemiczne. Nie znalazlem dotychczas bodajże ZADNEGO powiazania miedzy tym co jem, a objawami, a przez dlugi juz czas staralem sie wykluczac z diety wiele skladnikow. Moje pytanie brzmi czy mozliwym jest iz lekarze nie zdiagnozowali szczeliny odbytu, czy kilku lekarzy moglo tego nie zauwazyc? Czy takie objawy mozliwe sa przy nietolerancji laktozy (nigdy nie mialem z tym klopotow)? Na co jeszcze powinienem zwrocic uwage i co moze mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Nie ma takiej możliwości, żeby przeoczyć szczelinę odbytu skoro badało Pana tylu fachowców i miał Pan dodatkowo badania obrazowe. Zresztą objawy nie bardzo pasują do rozpoznania szczeliny odbytu. Prawdopodobnie rzeczywiście to jakieś uczulenie, być może na składniki pokarmowe, być może typu atopowego. Najlepiej jeszcze z tym problemem skonsultować się z dermatologiem lub alergologiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prazykwantel sprzedam

Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty. - Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka, 04.2020 - Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022 - Meben (zamiennik Zentel Albendazole) Mebendazole 100mg od 2zl/tabletka, 03.2020 - Zentel Albendazole Zenzera 200mg od 10zl/tabletka, 2 tabletki w opakowaniu, 12.2020 Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę. Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna. Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski. Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com www.facebook.com/kurs.tajski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×