Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawracające zwichnięcie barku


Gość Wino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moim problemem jest nawykowe zwichnięcie barku gdyż zwichnolem go już trzeci raz. Pierwszym razem upadek z wysokości nastawienie w szpitalu 6 tyg gips i 3tyg dochodzenie do siebie i Ćwiczenia. Następnie drugi raz wyszarpany przez krowę potem nastawiony bark propozycja lekkiej ortezy 4 tyg i dwa tyg ćwiczenia i do pracy. Teraz trzeci raz upadek w pracy na lodzie z workiem i wykrecenie ręki i znów wypadł nastawiony mi w szpitalu orteza na 7 dni i do poradni na dalsze leczenie dostałem skierowanie. W poradni lekarz kazał orteze ściągnąć ćwiczyć rękę i dał skierowanie na tomografię komputerowa i znów do niego a po zwolnienie wysłał do lek. Rodzimego. Po zrobionym TK barku znów byłem w poradni i lekarz zakwalifikował mnie do artroskopii termin na maja 2016. I moje pytanie brzmi czy mogę iść do pracy powiem podkreslam fizycznej przed tym zabiegiem bo mamy miesiąc styczeń jestem już 3tyd na zwolnieniu a lekarz rodzinny dał mi tylko do 5 lutego? Czuje się w miarę dobrze ale oszczędzał ta rękę i staram się nią aż tyle nie pracować w domu bo boje się że jak dźwignię coś to znów zwichne bark. Ortopeda nie wyraził się jasno co z tym zwolnieniem. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×