Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ogromne problemy z wyproznianiem i narośl na odbycie


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem co powinnam juz robic. Mam 18lat i od wielu juz lat mam problemy z wyproznianiem, czasem sie nie wyprozniam z 2 tygodnie, tydzien, a gdy to juz robie to stolec jest jakby bardzo twardy, dlugo zajmuje mi zanim skoncze wyproznianie. Jem caly czas platki owsiane na sniadanie z suszonymi owocami, rozne mieszanki fitness, rozpuszczalam sobie Colon i rozne syropy bralam czt tabletki, ale to wszystko malo co pomaga a gdy tylko przestane problemy wracaja spowrotem. Od jakiegos roku co jakis czas rosnie mi na odbycie jakby jedna z zyl i gdy chce urosnac jeszcze wieksza a juz nie ma miejsca (bo zajmuje caly odbyt) to bardzo mnie boli. Do tego od zawsze mam strasznie bolesne miesiaczki, ostatnia byla tak bolesna ze lek ktory zawsze bralam Aulin nie pomogl, musialam wezwac pogotowie. Od tamtej pory boli mnie codzien w podbrzuchu i pomaga tylko lek przeciwbolowy i jak sikam to tez mnie boli, gdy przestaje to i bol ustepuje. Czy cos moze mi ktos doradzic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, rozumiem Cie doskonale, bo sama mam straszne problemy z ta okolica. Masakrycznie przerosniete faldy odbytu nadające sie tylko do operacji, zaparcia i problem z wydostaniem sie kalu. Radze pójść jak najszybciej do proktologa żeby zacząć leczenie. Daj proszę znac jak będziesz po wizycie o diagnozie. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×