Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki na szyi i głowie


Gość JJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 25 lat i jestem ogólnie zdrowy i wysportowany. Pod skórą szyi, pod uchem oraz na głowie wyczułem raczej twarde guzki. 2 z 3 na szyi i jeden pod uchem porusza się minimalnie pod skórą. Jeden z nich, jest chyba nieco głębiej ulokowany, zatem trudno mi powiedzieć cokolwiek o przesuwalności. Ten na głowie raczej również minimalnie się przesuwa. Wszystkie zmiany dotyczą tylko lewej strony ciała. Dodam, że mam od dłuzszego czasu, mam z tyłu głowy 2 podobne drobne zmiany oraz na nadgarstku i prąciu. Na głowie i nadgarstku lekarz badał zmiany organoleptycznie i powiedział, że to nic niepokojącego. Na prąciu robiłem usg i wyszła drobna zmiana włóknista, z którą również da się żyć . Te na głowie jakby nieco zanikły albo się wchłonęły. Podobną zmianę miałem również na czole, ale znikła zupełnie. Jednak opisywane na wstępie problemy pojawiły się nag*e jakby znikąd i to w sporej ilości. Po próbach sprawdzenia przesuwalności guzków bolą jak typowy siniak, jednak nigdzie się nie uderzyłem. Nie ma zmian w zabarwieniu skóry ani strupów z wydzieliną. Proszę o pomoc. Co to może być? Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×