Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie na prawym jądrze, proszę o pomoc :(


Gość Jordan23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 4 Lata temu (miałem 16Lat) bolały mnie strasznie jądra, były oba twarde, wszyscy mówili mi że to hormony mi buzują, wiek dorastania itd... Po kilku dniach wyczułem zgrubienie na prawym jądrze, bardzo mnie to zaniepokoiło lecz trzymałem to w sobie aż 4 lata aż w końcu zdecydowałem się żeby powiedzieć o tym mamie bo sam sobie z tą myślą nie radziłem (Wiem, bardzo złe podejście) Gdy mama się dowiedziała, natychmiast poszliśmy prywatnie do Chirurga, onkologa. Dokładnie zbadał moje jądra, nawet powiedziałem mu gdzie to czuję, sprawdził lecz powiedział że nic tam nie ma... Nie wiem czy nie wyczuł czy co ale napisał na wydruku że jądra są dobrej sprężystości, wielkość ta sama, że wszystko jest w porządku *Trochę mi ulżyło, nie powiem - szykowałem się na najgorsze* Zapytałem go jeszcze raz czy na pewno wszystko w porządku, odparł *Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło w mojej karierze żebym źle kogoś zbadał* Lecz to nie daje mi spokoju, wiem że coś mam na tym jądrze, nie boli mnie, popęd seksualny mam, nawet za duży (hehe) czy myślicie że mogę po prostu sobie sam humor psuć? czy mam się obawiać że mógł mnie zbadać? Bardzo proszę o pomoc. Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×