Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z kostka u nogi


Gość pp47

Rekomendowane odpowiedzi

Glowny problem polega na tym, ze pize z Bali- Indonezja. 3 dni temu upadlem i prawdopodobnie powinela mi sie noga, lub tez zawadzilem przu upadku zewnetrzna kostka o ukryty stopien. Po godzinie okolice stawu skokowego byly mocno opuchniete, przy opieraniu sie na tej nodze wystepuje bolesnosc, a najbardziej boli przy dotykaniu kostki. Lekarka *od wszystkiego* w miejscowym szpitalu po obejrzeniu przeswietlenia nie stwierdzila zlamania i zaordynowala smarowanie voltarenem. Niestety dolegliwosci nie zmniejszaja sie, do opuchlizny i bolu dolaczyl wylew. Mam tu opaske uciskowa na staw skokowy i staram sie nie chodzic. Na zdjeciu na moje niefachowe oko nie widac zlamania, ani pekniecia, tyle, ze kostka strzalkowa w miejscu odpowiadajacym najwiekszej bolesnosci prze dotknieciu (kostka boczna zewnetrzna) jest jakby rozrzedzona,bo wyraznie ciemniejsza. Co robic w tej sytuacji i jaka jest prognoza (tj. jak dlugo powstrzymywac sie od chodzenia)? Jestem w przymusie czasowym wynikajacym z terminow biletow,a podroz czeka mnie skomplokowana,bo z postojem wSydney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×