Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przetoka ropna z pałeczką ropy błękitnej po paciorkowcu i ropowiczym zapaleniu powięzi


Gość marz80

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o polecenie najlepszego chirurga w polsce ,jestem w beznadziejnej sytuacji po takiej chorobie każdy odprawia mnie z kwitkiem. 7 mego lutego trafiłam do szpitala w rozwiniętym wstrząsie septycznym ,co przyczyniło się do zapalenia ropowiczego powięzi i wiele wiele bakteri w bezradności wojewódzki szpital Kopernik odesłał mnie w ciężkim stanie drogą lotniczą do CLO do Siemianowic tam izolatka i leczenie rozległych ran , przeszczepy i po 3,5 miesiącach do domu . Po 2 miesiącach wyciek z otwartej przetoki , stan corazbardziej sie pogarszał co doprowadziło do obfitej ropy z bakterią lekarz prowadzacy z CLO po długim naleganiu przyjoł mnie do szpitala przeszłam operacje usuneli pecherz w wielkości dłoni z ropą która mogła się rozlać .... Dlatego poszukuję dobrego chirurga sprawdzonego z całej polski -rozpaczona Marzena matka 2ki dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyleczyłam się srebrem koloidalnym ,które piłam jak również robiłam kompresy ze srebra koloidalnego. Też miałam poważny stan ropny, przetoki , martwicę. Zarazili mnie pałeczką ropy błękitnej w szpitalu, gdzie byłam operowana. Po posiewie tylko Cipronex miał zniszczyć tę bakterię, ale nie zniszczył jej. Dopiero na własną rękę zaczęłam stosować srebro i pomogło. Jestem wyleczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×