Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększony prawy węzeł nadobojczykowy


Gość raniska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od jakiegoś czasu mam powiększony prawy węzeł nadobojczykowy . Nie ma 1 cm , chirurg ( bardzo dobry ) który wykonywał usg , nie stwierdził nic niepokojącego . Węzeł nie powiększa sie z biegiem czasu . Według chirurga, wizyta u onkologa nie jest konieczna . Ponieważ brak cech echogennych ( nie wiem czy dobrze powtórzyłam ). Drugi wezel , tez z prawej strony jest głęboko schowany i niewyczuwalny dla mnie . Węzły pachwinie nie powiększone . USG brzucha tez nic nie wykazało oprócz kamiennicy woreczka, nerek i torbieli na nich . Nie pocę sie w nocy , nie chudnę . Na stałe zażywam Tialorid mite . Za to często cierpię na bóle mięśni i kosci . Wszędzie . Tzn. raz ręka , raz noga itd . Z rok temu miałam kilka razy czyraki ale obecnie nie pojawiają sie . Martwi mnie ten wezel . Czy isc do onkologa skoro usg wyszlo poprawnie ? Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pojawił sie kolejny wezel ale po lewej stronie . Lekarz określił jako nieznacznie powiększony . Został wybadamy przez lekarza . Mam anginę . Boli mnie cała lewa strona . Migdał , ucho , głowa . Ból rwący . Nad tym węzłem czuje takie gorąco i lekko boli . Dostałam antybiotyk i jeśli sie nie wchłonie po 2 tyg mam isc do lekarza . Czy wezel nadobojczykowy moze powiekszyć sie od migdała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×