Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w lewym podbrzuszu i w lewym boku


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 30 lat, moje dolegliwości zaczęły się ok trzy lata temu pobolewanie w lewej pachwinie. Na dobre rozpoczęły się pól roku temu, wtedy też wykonałem tomografię komputerową z kontrastem, która nie wykazała jakichkolwiek zmian w jamie brzusznej i miednicy. Miesiąc po wykonaniu wykonano u mnie operację przepukliny pachwinowej prawostronnej (brak obrazu przepukliny w TK), po kolejnych trzech miesiącach zaopatrzono mi przepuklinę pachwinową lewostronną no i wtedy problemy zaczęły się na dobre, tzn: jakieś 1,5 h po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna mnie boleć w lewym boku i podbrzuszu jak i w okolicy lewej pachwiny, w czasie tego bólu nie mogę oddać gazów nawet na siłę, cierpnie mi lewa noga, pojawiły się żylaki powrózka nasiennego po lewej stronie, ogólnie mam ciągle uczucie jakbym coś miał w lewej pachwinie. Objawy te ustępują po położeniu się na plecach albo na prawym boku z podkulonymi nogami. Po wypróżnieniu się mam parcie na mocz (przez jakąs godzinę po). Ogolnie ciągle czuję poboleweanie, ciągniecie lewego jara i jakby uczucie ucisku na pęcherz z tej strony, bardzo często w pachwinie z lewej strony czuje jakby rozpieranie tej wszczepionej siatki, to uczucie jest jakby w miejscu pomiedzu tą siatka a pęcherzem. Tydzień temu miałem powtórnie wykonana TK, która nie wykazuje żadnych zmian, robiony miałem wlew kontrastowy doodbytniczo, który też nic nie wykazał. Posiadam skierowanie na ANGIO rezonans jamy brzusznej i miednicy. Czy ktoś miał podobne objawy i wie co to może być? Może jakaś przepuklina zasłonowa lub coś podobnego? Ewentualnie jakie badania mogę wykonać, żeby zdiagnozować problem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×