Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wielki wystający żołądek


Gość Jola1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wielki problem. Mam 45 lat, kilka lat temu miałam usunięty woreczek żólciowy, pozatym chyba wszystko jeszcze mam:), ale moim problemem jest mój żołądek. Jest on duży wystający, wiekszy od mojego brzucha. Nie potrafie znależć na to lekarstwa. Zauważyłam, że nie mogę jeść żadnych surówek gdyż powodują biegunkę i silne śmierdzące wiatry, w zasadzie to mogę jeść tylko chleb i ziemniaki gotowane, ewentualnie mieso gotowane, wszystko inne co bym nie zjadła kończy sie wizytą w łazience. Czasami mam tak żółte stolce że nie mogę domyc po nich toalety, czasami są tak śmierdzące jakbym najadła sie zgnilizny.Czasem po zjrdzeniu czegoś dostaję tak silny ból w lewej stronie brzucha że zwijam sie w kłebek. Leki na wątrobę i na trzustkę nie pomagają. Mam problem z wagą bo przy wzroście 168 cm waże 85 kg, ale ten wydęty żołądek to tragrdia, żadne ubrania nie leżą bo ciągle wyglądam jakbym była w ciąży, mój żołędek jest większy od mojego brzucha. prosze o radę co mogę zrobić, ponieważ nikt nie potrafi mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam identyczny problem , jestem po dwóch operacjach pęcherzyka żółciowego , poniewaź rósł kikut i po 20 latach była kolejna operacja , a teraz jest tylko gorzej...mimo iż w ciągu 10 miesięcy zrzuciłam 10 kg waże 74 przy wzroście 166 ale ten wystający żołądek jest , mam wciąż bóle wzdęcia a z lekarzami nie umiem się dogadać , zrobili gastroskopię, kolonoskopię nic szczególnego nie wyszło ...tomografii ani rezonansu nie , bo za drogi ...i tak się męczę ale już mam dość pozdrawiam Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×