Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jasna krew na papierze.


Gość Dembi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Co prawda mam skierowanie na badanie kolonkoskopi, ale to dopiero na 12 listopada. Sytuacja po raz pierwszy pojawiła się gdzieś w czerwcu gdzie zauważyłem pierwsze ślady krwi na papierze udałem się do lekarza, który powiedział, żeby obserwować jak się powtórzy wtedy spowrotem. Po miesiącu po raz drugi zauważyłem ślad krwi - dostałem skierowanie na te badanie. Zapisali mnie 3 miesiące oczekiwania. Dzisiaj po raz 3 (po ok 2 miesiącach) pojawiła się krew na papierze więcej niż poprzednio - jasna czerwona, stały kolor raczej nie zmieszana z kałem. Tylko ślady są przy pierwszym podtarciu zaraz po wypróżnieniu, potem już żadnych śladów. Dodam, że mam siedzącą pracę, czasami wieczorem czuję swędzenie w obycie (podejrzewam hemoroidy) ale to szczególnie nasila się w ciepłe dni. No i wczoraj też miałem takie objawy śwędzenia, a dzisiaj krew. Dodam jeszcze, że w ciągu 3 miesięcy dość znacznie (15 kg ) przytyłem no i czasami czuję na wysokości pępka po prawej stronie taki ból, ale to raczej takie ćmienie - ból stały. Wiem, że trzeba poczekać na badanie, ale czy bardzo mam się martwić? Przyznam się, że czekać jeszcze miesiąc na te badanie nie jest czymś przyjemnym, dla psychiki. Wiek 27 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×