Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne widzenie, pomocy !!!


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze was o jakas rade a raczej o zapytanie czy komus sie tez takie cos przytrafiło.Zaczne od tego ze mam 28 lat i odkad pamietam lewe oko miałam zawsze jakies takie słabsze(gorsze widzenie), jednak zadnych okularów nie musiałam nosic.Problem zaczał sie od jakiegos roku.zapisałam sie na badanie wzroku u nas w ośrodku z ciekawosci czy wszystko ok.Wynik był taki iz zdiagnozowano u mnie cisnienie oczne.Lekarza poinformowałam o tym iz troche gorzej widze na lewe oko, ale w badaniu nic nie wyszło.Prawe oko 0,25 lewe tez tyle samo.lekarz nie widział potrzeby by zakładac mi okulary.natomiast nastraszył mnie ze moge miec jaskre i juz mam nerw wzrokowy uszkodzony.ja nieoglądajac sie na nic poszłam prywatnie do okulisty, który wykonał mi wszystkie podstawowe badania, pole widzenia, dno oka, Gdx i wszystko jest w jak najlepszym porządku.Problem w tym ze cały czas widze źle ( obraz w tym lewym oku jest jakby troszke ciemniejszy i lekko zamazany, kolory sa bardziej wyraziste jak zamykam prawe oko to obraz widze tak jakby nie całym okiem, tylko lewą strona), korekcja okularami nic nie daje, juz nie wiem co mi dolega.prosze o jakas podpowiedz co to moze byc, albo jakie jeszcze badania wykonac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×