Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zbyt szybkie trawienie i przelewanie w brzuchu


Gość Luki92

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu rozpoczął się mój dziwny problem ze zbyt szybkim trawieniem. Jak się to objawia? Ano tak, że zjem np. śniadanie i to całkiem spore - 3-4 kanapki, wypiję do tego kubek herbaty, wyjdę z domu i za 2-3 godziny czuję już ssanie w żołądku. Jeszcze gorzej jest z kolacją. Jem ją około 2 godziny przed snem, a mimo to kładę się spać, mija godzina i budzi mnie uczucie głodu i burczenie w brzuchu. Muszę wstawać w nocy i na szybko zjadać 2 suche kromki ciemnego pieczywa, popijając je wodą. Kolejnym niepokojącym faktem jest to, że po śniadaniu, obiedzie lub kolacji - czyli po jakimkolwiek większym posiłku zaczyna strasznie głośno przelewać mi się w brzuchu, a dokładniej chyba w jelitach. Co ciekawe, dzieje się to tylko wtedy, gdy się położę. Kiedy się poruszam jest wszystko ok. Od miesiąca sprawdzam regularnie swoją wagę, ale jest ona cały czas taka sama - 77-78kg. Jednak nie daje mi spokoju to zbyt szybkie uczucie głodu i głośne przelewanie się w brzuchu, ponieważ wcześniej tego nie miałem. Prosiłbym o pomoc albo poradę. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×