Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja przetoki odbytu


Gość kiniolek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po operacji przetoki, niestety nie udała sie, dzis juz nie wiem czy decydować sie na druga operacje...Możecie napisać gdzie będziecie mieć zabieg? Najgorszy jest tydzień po operacji, zależy tez od metody, u mnie była wycięta w całości i zmiana opatrunków z roztworem soli była okrutnie bolesna. Rana nie zszyta, goi sie przez ziarninowanie, czyli sama powoli zarasta. U mnie po miesiącu okazało sie ze wszystko wróciło, tyle bólu i cierpienia na darmo.... Po miesiącu mozna chyba wrócić do pracy, jedyny problem to nasiadówki 3 razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIJ SOK Z BIAŁEJ SUROWEJ KAPUSTY. JEŚLI TO PRZECZYTASZ TO DAJ ZNAĆ. WSZĘDZIE O TYM PISZĘ, BO NIECHCĘ zEBYŚCIE SIĘ TAK MĘCZYLI JAK JA!!!! WYLECZYŁAM SIĘ SOKIEM Z KAPUSTY. BYŁAM JUZ BEZ NADZIEI NA WYLECZENIE!!! BYŁAM ZAŁAMANA!!! CO RANO WYCISKAŁAM SOK Z KAPUSTY - 1 SZKLANKĘ I DIETA RYZOWA CAŁY DZIEŃ. W WEEKENDY 2 X DZIENNIE PIŁAM SOK KAPUŚCIANY BO NIE SZŁAM DO PRACY, A SOK TRZEBA PIĆ ŚWIEŻY. PO MIESIĄCU ZAMIANA NA KILKA DNI NA SOK Z ALOESU I ZNÓW ZAMIANA NA KAPUSTĘ. I TAK TO TRWA TRZECI MIESIĄC. MOŻE MI ZOSTAŁAO JESZCZE Z 10% CHOROBY. BOLEŚCI MIJAJĄ, CZUJĘ SIĘ CORAZ LEPIEJ, WRĘCZ BARDZO DOBRZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×