Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twardy guzek


Gość Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 25 lat i jestem kobietą, ostatnio zauważyłam na swojej szyi po lewej stronie mały, twardy guzek. Nie boli, wydaję się jakby *uciekał* pod palcem. Bolą mnie też okolice pachwin. Trochę się stresuję gdyż ostatnio zauważyłam u siebie trochę niepokojących objawów m.in.: z ok. miesiąc temu miałam wysyp siniaków na nogach około 20 i kilka na rękach które wychodziły same i utrzymywały się około dwóch tygodni. W ostatnich tygodniach na moim ciele pojawiło się wiele małych krostek które wydawało mi się, że są efektem ugryzień jakiś owadów (lecz nie swędziały jak ugryzienie komara) lecz dwójka moich współlokatorów nie miała żadnych ugryzień. Przedwczoraj również wyskoczyło mi wewnątrz wargi coś jak zimno lecz nie piekło, a bardziej bolało z początku wyglądało to jak grudka z krwią. Trzy miesiące temu podczas badań wykonywanych do pracy okazało się, że mam białko w moczu (150mg/dl) wydaję mi się, że poziom ten może się utrzymywać gdyż zauważyłam pienienie się moczu. Czy te objawy mogą się jakoś łączyć? Czy powinnam się stresować? Bardzo proszę o jakąkolwiek możliwą przyczynę takich stanów. Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×