Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w kolanie przy skręcaniu.


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pograłem w piłkę, wróciłem do domu, chwilę odpocząłem i zaczęło boleć kolano. Boli *w środku* i *po bokach*, ale tylko przy jego skręcaniu. Tzn jak idę prosto przed siebie nie mam żadnych dolegliwości, ale wystarczy odrobinę się skręcić by zabolało i to całkiem mocno. Do tego przy maksymalnym zginaniu kolana coś w nim lekko przeskakuje. Nie zauważyłem by pojawiła się opuchlizna, jak obściskuję palcami kolano to nic nie boli. Dodam jeszcze, że nie kojarzę żadnego uderzenia w to kolano, żadnego skręcenia, dosłownie nic co mogło by spowodować uraz. W czasie grania, oraz tuż po nie odczuwałem żadnych dolegliwości. Czy może mi ktoś powiedzieć co mi się w to kolano stało? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. Pawel eS. Posty: 1 Dołączył: 2015-09-01, 12:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarzem nie jestem ale moim zdaniem powinieneś zrobić od razu rezonans nie bawić się w USG bo jest spore prawdopodobieństwo błędnej diagnozy. Rezonans jest niestety drogi ok 650 pln (albo czekanie ok pół roku przynajmniej w Warszawie) ale badanie dostajesz na płycie i dobry ortopeda nawet nie patrzy na opis tylko od razu na zdjęcia i sam ocenia co się stało. Ja miałem uszkodzona łąkotkę nie pamiętam już która i właśnie przy pełnym zgięciu tez był lekki przeskok, ale jak sądzę powody mogą być różne. Druga rada nie czekaj za długo, do ortopedy najlepiej od razu z rezonansem. Pozdr. Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×