Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podłużny guz


Gość Zaniepokojona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojona

Proszę o pomoc bo nie wiem nawet do jakiego lekarza sie z tym zwrocic. Mianowicie podczas głebokiego stosunku zaczęłam odczuwac ból , który promieniować zacząl mi na krzyż i podbrzusze. Codziennie zresztą boli mnie krzyż tudzież okolice kości ogonowej. Zaniepokojona sama się zbadałam ..na długosci połtora palca w pochwie przez skóre czuje podłużny moze z 3 cm twardy element, zgrubienie, które po dotknieciu, poruszeniu powoduje promieniujacy ból krzyża, kosci ogonowej. Zgrubienie siega tak jakby od górnej do dolnej ścianki pochwy.Skórą ze zgrubieniem da się poruszyć, troche na prawo, troche na lewo, minimalnie podniesc do góry. Byłam na badaniu ginekologicznym, aczkolwiek doktor zbadał mnie po omacku stwierdzajac, że pod katem ginekologicznym jest wszystko ok. Wypróżniam się zwłaszcza po kawie codziennie, lecz cały czas czuje jakby to wypróżnienie nie było pełne. Boje się dodatkowo ponieważ od 5 lat mam problemy jelitowe. Pomimo tego iż biegałam po lekarzach [przez te 5 lat każdy lekceważył moje objawy, aż w koncu przekonałam jednego lekarza zeby wykonał mi 3 miesiace temu gastroskopie (wynik: refluks i przepuklina), jednakże kolanoskopii mi nie zlecono( w rodzinie w obecnym momencie moja ciocia ze strony mamy zmaga się z rakiem jelit grubego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×