Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po operacji hemoroidów


Gość PM

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem operację wycięcia hemoroidów 3/4 stopnia metodą Milligana-Morgana. Przed operacją bałem się strasznie. Zwłaszcza po tym co czytałem. Już raz przekładałem operację. Byłem operowany w Skierniewicach. Operacja trwała 15 minut w znieczuleniu ogólnym, choć lekarz proponował znieczulenie w kręgosłup. Teraz wiem, że dokonałem dobrego wyboru. Po operacji czułem się dobrze, żadnych koszmarnych bóli. Wycięto mi dwa wielkoludy, ale nie zakładano żadnych szwów!!! Operacja w czwartek. W piątek nic nie jadłem z obawy przed przedwczesną wizytą w toalecie. W sobotę śniadanie popite parafiną , obiad już w domu+ parafina, kolacja +parafina. Środki przeciwbólowe - Dexak SL rano i wieczorem. W niedzielę rano pierwsza toaleta. Było szybko i dość boleśnie, ale bez wycia z bólu. Pita parafina powodowała, że przez 3 tygodnie załatwiałem się każdego dnia, ale już trzeciego dnia byłem zadowolony. Po 2 tygodniach odstawiłem Dexak. Żadnych poważnych dolegliwości. Wizyta kontrolna i wszystko w porządku. Trzeba dużo pić. Nie wygłupiam się z żadnymi dietami. Teraz cieszę się, że byłem w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×