Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naderwane ścięgno mięśnia czworogłowego uda


Gość karol123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam trochę skomplikowany problem, postaram się go zwięźle i zrozumiale streścić. 3 miesiące temu naderwałem ścięgno mięśnia czworogłowego uda. Po miesiącu gdy ścięgno się zregenerowało ból został więc ortopeda stwierdził że stan zapalny został, brałem leki ale dopiero po zastrzyku w ścięgno lekiem sterydowym DEPOMEDROL ból powoli zszedł na łydke, potrzymał i zniknął. Lekarz pozwolił mi wrócić do sportu po 2 treningach ból znów wrócił teraz trzyma mnie i w tym ścięgnie i w łydce. Jak długo nie przeciążam nóg ból zanika ale po treningu szybko wraca i znów trzymie przez długi czas. Jest to ból do zniesienia ale a wieku 21 lat chce normalnie cieszyć sie zdrowymi nogami. Poszedłem z tym do lekarza ale powiedział że to tylko zakwas w łydce i dał mi kilka zastrzyków w tyłek, lecz całkowicie sie nie zgadzam z jego diagnozą gdyż trenuje 3 lata i miałem zakwasy WSZĘDZIE i potrafie rozróżnić zakwas. Proszę o jakieś przypuszczenie co to może być, można wykryć na usg zapalenie? Boje sie że ortopeda znów nie zachowa się fachowo i chciałbym wiedzieć co może mi dolegać. Czy mógłbym udać się z tym do fizjoterapeuty. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×