Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Plastyka napletka - pytanie o przebieg


Gość Szaraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szaraczek

Witam serdecznie, w piątek byłem na wizycie u urologa, po badaniu powiedział mi, że w szpitalu zostanie przeprowadzone obrzezanie jednak gdy powiedziałem, że nie jestem ubezpieczony i chcę to zrobić prywatnie lekarz powiedział, że wykona plastykę napletka która wyniesie mnie 450zł. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na czym to będzie polegać? Wyczytałem na jeden stronie, że są 3 metody: plastyka napletka, częściowe obrzezanie i obrzezanie natomiast osoby które miały zabieg pisały, że lekarze nie raz częściowe obrzezanie nazywają plastyką napletka, ja niestety ze stresu nie dopytałem się na czym to będzie polegać i teraz ciągle się zastanawiam, dodam, że skóra na końcu jest trochę spękana, uszkodzona (są takie jakby krostki, nie wiem jak to nazwać) ze względu na to, że nie mogłem nigdy zsunąć napletka dodatkowo mam na napletku małego bąbelka i teraz się boję, że lekarz wszystko mi to zostawi a jedynie w pewnym miejscu mi go poszerzy aby mógł się zsuwać. Jeszcze podczas wizyty lekarz zsunął mi napletek do samego końca, czułem napinanie skóry ale nie bolało mnie to, bałem się tylko, że zaraz zacznie mnie tam dotykać i wtedy poczuję ból albo będzie problem z nasunięciem z powrotem napletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×