Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamana V kość śródstopia


Gość kamil11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosiłbym o opinie jakiegoś lekarza. Mianowicie 28 czerwca będąc na basenie moja prawa stopa tak niefortunnie się poślizgnęła i przekręciła, że złamałem V kość śródstopia. Od razu pojechałem na izbę przyjęć w ciągu godziny został założony but gipsowy do łydki i tak przez kolejny miesiąc ten gips miałem założony, chodziłem tylko o kulach. Czasami tylko stawałem na gipsie, ponieważ gdzieś od 2 tyg nie odczuwałem żadnego bólu. A więc jak wspomniałem miesiąc ten gips nosiłem i wczoraj nadszedł czas zdjęcia. Po zdjęciu noga wydaję sie OK, mogę na nią stawać, nie sprawia mi bólu stawanie, jedynie ruchomość w kostce się zmniejszyła, ale to normalne przy miesięcznym gipsie. Jednak następnie zrobiłem RTG i co sie okazało??? proszę zobaczyć na załączone zdjęcie... wg mnie ta noga jest nadal złamana, ale czy to możliwe, że ja kompletnie nie odczywam bólu, chodze, staje normalnie ? proszę o pomoc. Jutro idę do lekarza specjalisty, ale może ktoś tutaj miał podobne zdarzenie. zdj RTG 28.VI. 2015 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14a1f21ee8f5de4f.html zdj RTG 28.VII. 2015 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87b9fc1bb8e74988.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem złamaną kość śródstopia (nie pamiętam już którą) w wypadku motocyklowym. Pierwsze składanie było na NFZ, potem przejęła mnie klinika CM Gamma. Okazało się, że złamania nie było a lekarz wpakował mnie w gips na wszelki wypadek. Bez potrzeby. Myślę, że tam powinieneś się udać, kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×