Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kuracja hormonalna penisa


Gość Koksu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 20 lat i ok. 185 cm wzrostu. Mam pytanie, czy istnieje jakaś możliwość powiększenia penisa o 2- 3 cm. Mam ok. 13,5- 15 cm w mocnym wzwodzie, a z nim różnie bywa. Byłem u urologa w związku z tą sprawą, ale powiedział ,że wszystko jest ok. Dodam, że masturbowałem się od 12 roku życia . Od dłuższego czasu staram się s tym walczyć .Czy to mogło wpłynąć jakoś negatywnie na rozwój penisa i wzwód ? Czytałem, że ponoć tak, ale nie wiem jak to wygląda z punktu medycznego .Przez to też poluzowałem sobie wędzidełko ,czy to mogło zastopować rozwój mojego narządu płciowego ?Kiedy dorastałem to zazwyczaj miałem mocne wzwody i tak do 14 roku życia cieszyłem się z rozmiaru penisa, potem jakby coś przystopowało .Istnieje jakaś kuracja hormonalna poza operacją. Czytając różne opinie to można stwierdzić, że żadne leki nie powoduje przyrostu penisa, i jakieś rozciągacze, czy pompki mogą spowodować uszkodzenie nawet tkanek penisa ,więc jest ryzyko. A ja żebym miał 15 cm we wzwodzie, to muszę naprawdę się wysilić&#8230*. Proszę o odpowiedź&#8230*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×