Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nad jądrem i nasieniowodu


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 13 dni temu mialem zabieg usuniecia zylakow powrozka lewego, po zabiegu wszystko bylo ok. Moszna wygladala tak jak powinna, zadnych zgrubien i innych niepokojacych widokow. Po 3-4 dniach po zabiegu, zdarzylo mi sie kichnac i to bardzo mocno po czym zaraz po kichnieciu strasznie zakulo mnie w mosznie i wyskoczyl jakis *guzek* nad jadrem lewym dosyc spory z poczatku byl miekki, a teraz jest juz dosc twardy. Dokladny opis: niewielki obrzek struktur powrozka nasiennego lewego. Czesc zyl spolotu wiciowatego lewego wykrzepnieta. Z hiperechogenicznym odczynem wokolo. Do tego od tamtego czasu caly czas boli mnie tez nasieniowod, tak ze moge ledwo go dotknac. Bylem w szpitalu, przeprowadzono usg i nic mi nie powidziano, niby cos tam jest jakies zgrubienie powrozka i jakby plyn ale ogolnie wszystko ok. to czemu jest ten guzek i czemu tak mocno mnie to boli ? usg przeprowadzal mi jakis mlody lekarz i sam czasami zastanawial sie co on tam widzi. czy ten guzek zniknie a nasieniowod przestanie bolec ? czy moze jest to przepuklina, badz nawrot zylakow ? Zabieg wykonywany byl jakas stara metoda, juz dokladnie nie pamietam, a nigdzie nie mam tego zapisane Jutro mam wizyte u lekarza ogolnego, wiec dopiero za jakis czas bede widzial sie z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×