Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z napletkiem


Gość mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz

Witam Mam problem z napletkiem ciężko zsuwa się tak jak był by za ciasny podczas zwodu napletek nie chce się nasuwać jak i spoczynku na zalędzia. Napletek podczas spoczynku stawia lekki opór aby go zsuwnąć chociaż podczas kompieli jest mniejrzy problem z tym, a podczas zwodu napletek stawia dość duży problem z zsunięciem go zatrzumuje się za żałędziem i stawia problem z wsunięciem tak jak by skóra napletka się podwijała i nie chciała się nasuwać. Jak ten problem rozwiązać? Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Witam Mam problem z napletkiem podczas spoczynku mogę zsunąć napletek z żałędzia dosyć swobodnie, podczas zwodu zsuwanie napletka sprawia trudność lekki ból napletek zsunie się do rowka za żołędziem niżej nie mogę go zsunąć mam wrażenie tak jak by lekko uciskał w rowku mnie ten napletek po czym jak się zsunie podczas zwodu nie mogę bo swobodnie nasunąć tak jak by skóra się podwijała jak próbuje to napletek sam zsuwa się do rowka za żołędziem, nawet gdy członek jest już w spoczynku nadal nie mogę dobrze nasunąć napletek jak jak by skóra była podwinięta. Co to za problem jak go można rozwiązać?? Jakiś zabieg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem w stanie spoczynku mogę sciagnac napletek za żołądź ale w wzwodzie juz nie mogę, co moglo by się stac gdybym sciagna napletek w stanie spoczynku a potem bym się pidniecił czy to doprowadzilo by do nie dokrwienia czy cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×