Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Punktowy ból pośladka


Gość PiotrekZak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrekZak

Witam. Od początku tego roku borykałem się prawdopodobnie z rwą kulszową. Zaczynała się ona w prawej części odcinka lędźwiowego, przechodziła przez prawy pośladek i kończyło się jakoś w tylnej części uda. Ból był niekiedy tak paraliżujący, że musiałem się faszerować tabletkami przeciwbólowymi. Jakoś pod koniec lutego poczułem się na tyle dobrze, że postanowiłem pójść na trening. Niestety ukończyłem go przedwcześnie bo zablokowała mi się prawa noga i nie mogłem jej wyprostować. Dwa dni później byłem na stole operacyjnym. Całe szczęście, że praktycznie przez cały okres problemów z kolanem, rwa/ten ból się raczej nie pojawiał. Dopiero gdy już kolano samo z siebie mnie nie bolało i rozpocząłem rehabilitację, ból powrócił, ale w trochę innym stylu. Teraz siedzi tylko i wyłącznie w górnej części pośladka. Jest to o tyle dziwne zjawisko, że mocno mnie to boli/doskwiera przez powiedzmy 4/5 dni, żeby potem przez kilka dni było zupełnie nieodczuwalne. Oczywiście potem ból wraca i tak cały czas. Ból jest na tyle uciążliwy, że sprawia mi ból przy chodzeniu, leżeniu, nie mogę normalnie trenować Judo, generalnie przy każdej czynności towarzyszy mi ból. Co mogę z tym zrobić? Już jestem tym tak zmęczony, że musiałem poszukać pomocy w internecie. Mam nadzieje, że ktoś z was mi powie co może być przyczyną i gdzie szukać rozwiązania. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×