Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Neuralgia czy nerki?


Gość pipipipipi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pipipipipi

Witam, od 2 dni czuje ból w prawym boku poniżej żeber. ból na początku był do wytrzymania. wczoraj gdy rano wstałam ból tak się nasilił, że nie dało się wytrzymać, wezwałam pogotowie dostałam ketonal-zastrzyk. diagnoza : neuralgia albo nerki. teraz boli mnie już 2 dzień. ból czasami się mocno nasila, a po godzinie- dwóch jest w miare dobrze ale i tak czuję ze cos tam się dzieje... byłam wczoraj u lekarza, po przyjeździe pogotowia, dostałam skierowanie na badanie moczu, gdyż z 2 miesiące temu miałam niemożnośc wydalenia moczu... jest to dziwny ból kłujący, trochę jak kolka, ale nieustająca. przy głębokim wdechu czuje okropny ucisk w prawym boku jakby coś wadziło czy przeszkadzało... czy to na pewno neuralgia? bo ogolnej diagnozy nie postawiono. boje się ze to jednak nerka... bol promieniuje mi jakby w strone kregoslupa, już sama nie wiem, może to tylko od tego ze ciagle jestem skrzywiona przez bol prawego boku... proszę o pomoc gdyż na badanie moczu mam dopiero za 2 dni :( bol jest momentami okropny... a mam dopiero 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×